תכנון בקרת מבנה וחשמל חכם

נשמח ללוות אתכם, להקשיב לצרכים שלכם ולספק לכם תכנית יצירתית שמותאמת בדיוק אליכם

בשנים האחרונות ברור לכל מי שמתכנן חשמל בפרויקטים גדולים כקטנים שבקרת מבנה היא חובה ולא מותרות. מדובר בתחום שמתפתח משנה לשנה ומטרתו להביא לניהול ואחזקת הפרויקט בצורה מדויקת ויעילה יותר. באמצעות תכנון בקרת מבנה ניתן לשלוט מרחוק על כל תחום החשמל, לקבל אינדיקציות בזמן אמת מכל מקום בעולם, לאתר תקלות ולספק פתרונות. כדי שזה יוכל להתקיים בצורה הטובה ביותר יש ליצור תכנית בקרת מבנה מקצועית ומדויקת עוד בשלב תכנון חשמל לפרויקט.

למה בקרת מבנה היא כל-כך חשובה וממש לא כדאי לוותר עליה?
בקרת מבנה כשמה כן היא - ביקורת על המבנה. הכוונה היא לשליטה בכל רגע נתון על מה שקורה במבנה מבחינת חשמל. יש לזה חשיבות רבה שכן כך ניתן לאתר תקלות בזמן אמת ולספק פתרונות מבלי לפגוע בשגרת העבודה או החיים בבניין. באמצעות בקרת מבנה ניתן לבדוק את מצב המפסקים, למדוד זרמים, לבחון את עבודת לוחות החשמל, לאבחן עוצמות תאורה ולתקן אותן לפי הצורך, וכן פעולות נוספות בתחום החשמל. בקרת מבנה מספקת לנו אינדיקציה בזמן אמת על מצב החשמל במבנה ומאפשרת לנו ניהול נכון ואחזקה טובים יותר עם כמה שפחות תקלות ודברים בלתי צפויים. זה הכרחי במבני ציבור אך יש לזה יתרונות וחשיבות רבים גם במבנים פרטיים או מסחריים.

דגשים שצריך לשים אליהם לב כשיוצרים תכנית חשמל ובקרת מבנה
תכנון בקרת מבנה, כאמור, הוא חיוני לניהול טוב יותר של הפרויקט לאחר סיומו. כשאנחנו מתכננים בקרת מבנה בתכנית החשמל הכללית אנחנו מקפידים על יצירת תכנית שתאפשר למנהלי האחזקה לבקר את המערכת מכל מקום בקלות וביעילות. אנחנו משתמשים באמצעים מתקדמים שמסייעים לנו ליצור שליטה מלאה על המרכיבים השונים של החשמל. אנחנו מקפידים ליצור מערכת קלה לתפעול, לאבחון, לאיתור תקלות ומתן פתרונות בזמן אמת.

יצירת תוכניות חשמל חכם בפרויקטים
כשהחשמל החכם נכנס לחיינו היה ברור לכולם שמדובר במהפכה של ממש. התחום שינה את הדברים מקצה לקצה וקשה לדמיין את חיינו לפניו. כשאנחנו מדברים על תכנון חשמל חכם בפרויקטים אנחנו מתכוונים לכל הפתרונות המתקדמים שמאפשרים למשל תפעול של הדברים באופן פשוט דרך הטלפון הסלולרי: שליטה על עוצמות התאורה בחדרים, הפעלת הוילונות והתריסים, שליטה על המזגנים וכו'. מעבר לצדדים הפרקטיים שבדבר, מערכות חשמל חכם מאפשרות חיסכון באנרגיה, בכסף ויצירת יעילות רבה בתפעול המבנה. אנחנו במטרני עוסקים ביצירת תכניות חשמל לפרויקטים בסדרי גודל שונים כולל תכניות חשמל חכם מתקדמות למבנים מסוגים שונים..
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים