תכנון תאורה

לכל מבנה יש את הצרכים הייחודיים לו מבחינת תאורה ותכנית שתתאים למקום אחד לא תתאים לאחר.

תכנון תאורה הוא אחד החלקים המרכזיים ביצירת תכניות חשמל בפרויקטים והוא חייב להיות מדויק ביותר. תכנון תאורה צריך להיות מותאם לתקנים המשתנים ולעוצמות התאורה הדרושות בהתאם לסוג המבנה. צוות המהנדסים של מטרני בעל ניסיון רב בתכנון תאורה תוך התאמת התכניות לצרכי המבנה, לתקנים ולכל מה שדרוש כדי ליצור תכנית מדויקת לתאורה חכמה ומתקדמת.

יצירת תכניות תאורה לפרויקטים בסדרי גודל שונים
תאורה במבני משרדיים או מבני ציבור אינה כמו תאורה במבני מגורים. לכל אחד מהפרויקטים יש את המאפיינים הייחודיים לו שמשפיעים על התאורה הנדרשת. כשאנחנו ניגשים ליצירת תכניות תאורה אנחנו עורכים מחקר מקיף על צרכי המבנה והאנשים המשתמשים בו, על תנאי השטח וכמובן על התקציב הקיים. רק לאחר שאנחנו מקבלים את כל הנתונים אנחנו ניגשים לתכנן את התאורה. צוות המהנדסים שלנו בעל ניסיון רב בתכנון תאורה בפרויקטים גדולים במיוחד, לצד כאלה קטנים יותר תוך שימוש באמצעים מתקדמים ויצירת תכנית מדויקת ומפורטת ביותר.

תכנון תאורה בהתאם לתקנים ולדרישות
מעבר לצרכים הייחודיים המשתנים ממבנה למבנה, ישנם גם תקנים ודרישות שמגיעים "מלמעלה" וגם אותם יש לקחת בחשבון בתכניות התאורה. התקנים מדברים על קביעת עוצמות תאורה, כמויות של גופי תאורה, מחשבי תאורה וכו'. אנחנו מקפידים ליצור תכניות שפועלות בסנכרון מושלם עם התקנים על מנת למנוע עיכובים ובעיות בשלבים הסופיים של אישורי הפרויקטים. אנחנו מתעדכנים לאורך הדרך עם יועצי הפרויקט, האדריכלים וכל הגורמים הרלוונטים ועובדים איתם בשיתוף פעולה מוחלט. בצורה זו אנחנו מצליחים ליצור תכניות מדויקות שמביאות לעבודה יעילה בהרבה.

מתן פתרונות יצירתיים לתאורה חכמה ומתקדמת
התחום של תאורה חכמה נכנס באופן מובהק לחיינו בפרויקטים גדולים וקטנים כאחד. בין הדברים הכלולים בתחום של תאורה חכמה ניתן למנות למשל: תכנון תאורה שנכבית כשיוצאים מהחדר, הפעלת התאורה באמצעות טלפונים סלולריים, עוצמות תאורה שמשתנות בהתאם לתאורה הטבעית שמגיעה מבחוץ ועוד. כל אלו (ואחרים) באים לידי ביטוי בתכניות החשמל והתאורה שאנו מספקים כאשר אנחנו מקפידים על התאמת התכנית לתקציב הקיים.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים