תאום מול רשויות כגון: חברת חשמל ,בזק ,הוט ,יס וכד´

נשמח ללוות אתכם בחלק החשוב והמורכב הזה כדי שיהיה לכם את כל המידע הדרוש לניהול של בניית פרויקט עם כמה שפחות התקלות ודברים בלתי צפויים.

פרויקטים שיוצאים לדרך נעזרים או נשענים בדרך כלל על תשתיות קיימות של חברות גדולות, רשויות ותאגידי ענק במשק. בין הרשויות השונות ניתן למנות את חברת חשמל, בזק, חברות הכבלים והלוויין ועוד. לגופים האלו ישנן תשתיות (כמעט) בכל מקום הכוללות כבלים, צינורות ואמצעים טכניים אחרים.  ראשיתו של כל פרויקט כוללת בחינה מדוקדקת של התשתיות האלו ולא ניתן לצאת לדרך ללא הבדיקה הזו. לעתים התשתיות האלו יסייעו לנו ליצור תכנית חשמל שנשענת עליהן ולעתים הן "יפריעו" לנו ונצטרך למצוא לכך פתרונות יצירתיים.  חברת מטרני ייעוץ חשמל עוסקת בבדיקת התשתיות השונות וכן במשימות של תיאום וקשר מול הרשויות על מנת לקבל את כל המידע והאישורים הבירוקרטיים הדרושים.

לא יוצאים לדרך לפני שבודקים את כל התשתיות של הרשויות!
חשוב להבין ששינוי מיקום של תשתית, הסרה או הוספה הוא עניין שלוקח זמן והרבה מאוד כסף ובטח לא משהו שנרצה לגלות אחרי שהתחלנו את הפרויקט. הזזת כבל ממקום אחד לאחר מייקרת בצורה משמעותית את הפרויקט ולפעמים היא אפילו עשויה להפיל אותו. בדיוק בגלל זה עושים את בדיקת התשתיות לפני יצירת התכניות והיא גם מתקשרת לבדיקת כדאיות טכנו כלכלית שגם אותה אנו מבצעים. את העלויות הכרוכות בשינוי תשתיות מכניסים לסך כל התקציב וכך יוצרים תכנית חשמל שעומדת בתקציב וכוללת את כל הצעדים שיש לעשות בהתאם לבדיקת התשתיות מול הרשויות.

תיאום מול הרשויות - לא כל אחד יכול
אנחנו יודעים שעניינים בירוקרטיים הם דבר מורכב והם עשויים להתארך ולהתמשך על פני זמן רב. אנחנו מציעים לכם להשאיר את הבירוקרטיה לנו ולסמוך על הניסיון הרב שיש לנו בבדיקה ותיאומים מול הרשויות השונות. תחילתו של פרויקט כוללת פנייה לכל הרשויות הרלוונטיות ובחינה מדוקדקת של כל התשתיות שמשפיעות על הפרויקט. אנחנו מקבלים מהרשויות מפה של השטח וכך מבינים איפה עוברים הצינורות, הכבלים וכל אמצעי אחר שיש להתייחס אליו בתכניות החשמל שאנו יוצרים. אנחנו בודקים באילו תשתיות אנחנו יכולים להיעזר ובודקים מה אפשר לעשות במקרה שיש צורך בהעתקת שנאים, העברת צינורות וכבלים או כל שינוי אחר שהכרחי עבור הקמת הפרויקט שלנו. לא יוצאים לדרך לפני קבלת כל המידע מהרשויות השונות ולפני קבלת היתרים מהוועדות השונות.

מתן פתרונות יצירתיים גם לבעיות המורכבות ביותר
הבדיקה שאנו עושים מול הרשויות כוללת מידע לגבי התשתיות, מידע שהינו בעל השפעה רבה על הפרויקט. במקרה הטוב התשתיות הקיימות יסייעו לנו ויפעלו לטובתינו ובמקרה הפחות טוב הן יפריעו לנו ונצטרך למצוא לכך פתרונות. כפי שוודאי הבנתם העתקת תשתיות כרוכה בעלויות רבות ובמתן אישורים בירוקרטיים והיא בהכרח תסבך ותייקר את הפרויקט. צוות המהנדסים של מטרני בעל ניסיון רב בתחום של תיאום מול רשויות ובעיקר מצליח ליצור פתרונות יצירתיים כדי להוביל לחיסכון מרבי בהוצאות ולפגיעה מזערית בפרויקט.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים