הכנות למערכות תקשורת ובטחון

מהנדס חשמל מקצועי יצור תכנית שמבטאת התייחסות מלאה והכנה גם למערכות אלו, אפילו אם אין בהן צורך מיידי.

כשאנחנו יוצרים תכנית חשמל לפרויקט אנחנו לוקחים בחשבון את כל הדברים הרלוונטים, כולל מערכות תקשורת וביטחון. ככל שנבחן את הדברים בצורה מדוקדקת יותר, כך נוכל ליצור תכנית שמותאמת לצרכי הפרויקט ונוכל להימנע מדברים בלתי צפויים שעלולים לייקר ולסבך את הפרויקט. המחקר המקדים והמקיף שאנו עושים מאפשר לנו להתייחס לכל הדברים, לעמוד בתקציב ובעיקר להציע פתרונות יצירתיים למצבים שונים.  לכל פרויקט ישנן דרישות ותקנים אחרים בתחומי התקשורת והביטחון וחשוב לאסוף את כל המידע הרלוונטי טרם הכנת תכניות החשמל.

מה כוללת הכנה למערכות תקשורת וביטחון?
ברוב המקרים מערכות תקשורת וביטחון הן דרישות קיימות ולא משהו שנתון לבחירה. זה אומר שבתור מנהלי הפרויקט עליכם לוודא שהן יהיו קיימות ויעמדו בכל התקנים שנקבעו. בתור יועצי חשמל אנחנו מקפידים לבחון את הדרישות המשתנות ממקום למקום וליצור תכניות חשמל הכוללות הכנה למערכות תקשורת וביטחון. בין הדברים שאנו מתכננים ניתן למנות הכנה למצלמות אבטחה, דלתות מבוקרות, חיישני תנועה, הכנות לתקשורת מחשבים, נתבים ועוד. תכנית חשמל חכמה ומתקדמת תכלול התייחסות לכל הגורמים האלה, גם אם אינם הכרחיים שכן אין לדעת אם בעתיד יהיה בהם צורך. מסיבה זו עדיף לעשות הכנה מוקדמת לכל תרחיש שעלול לצוץ.

עבודה בשיתוף פעולה ותיאום מול יועצי ביטחון ותקשורת
בכל מה שקשור ליצירת תשתית למערכות תקשורת וביטחון ישנו צורך בשיתוף פעולה מלא מול הגורמים המקצועיים. גם מהנדס חשמל מומחה לא יוכל ליצור תכנית מושלמת ללא התייעצות עם אנשי המקצוע. אנחנו במטרני מקפידים על שיתוף הפעולה הזה מתוך הבנה ברורה שרק כך ניתן להפיק תכנית שמקיימת את כל הצרכים ועומדת בכל הדרישות והתקנות.

עמידה בתקציב ומתן פתרונות יצירתיים לכל בעיה
אין ספק שתכנון תשתיות למערכות תקשורת וביטחון מייקר את עלות הפרויקט ועם זאת יש לכך צורך משמעותי. מעבר לזה שהתקן מחייב, אלו דברים שמוכיחים את עצמם במבחן המציאות והם מגדילים את היעילות והבטיחות בהתנהלות השוטפת של המבנים. עמידה בתקציב היא תנאי הכרחי בכל פרויקט שאנו ניגשים אליו ואנחנו גאים לומר שברוב הגדול של המקרים אנחנו מצליחים במשימה. גם אם צצים דברים בלתי צפויים אנחנו מקפידים לספק פתרונות יצירתיים בתחומים המדוברים ולהתעדכן בכל השינויים וההתפתחויות הקיימים.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים