פיקוח עליון

פרויקטים של ייעוץ ותכנון חשמל לא מסתיימים ברגע שהתכניות מוכנות.

למעשה זה השלב הראשון ועל הסיום שלהם אפשר להכריז רק כשהכל מוכן לשימוש. למרות שאנחנו במטרני "רק" עוסקים בתחום תכנון חשמל, אנחנו מקפידים ללוות את הפרויקט ולפקח עליו עד השלב הסופי והאחרון שלו. רק כשהכל מוכן לשביעות רצוננו ולשביעות רצון הלקוח, אנחנו "משחררים" את הפרויקט. קוראים לזה "פיקוח עליון" ובשבילנו זו לא סיסמא אלא דרך חיים. צוות המהנדסים והיועצים שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויוודא שכל התכניות יוצאות לפועל ומתבצעות בצורה מושלמת.

פיקוח על עבודת הקבלן
הפיקוח העליון שאנו מעניקים לפרויקטים שלנו מתבטא בליווי צמוד ופיקוח על עבודת הקבלן. לאחר הוצאת תכניות החשמל אנחנו מגיעים לשטח ומוודאים שהביצוע נעשה במקביל לתכנית הקיימת. בנוסף לצדדים הטכניים, אנחנו דואגים לוודא עמידה בתקציב שנקבע, כתבי כמויות תקינים ויורדים עד לרזולוציות הנמוכות ביותר כמו למשל שילוט וסימון תקינים, סיוע ליזם הפרויקט בהצעות מחיר מול הקבלנים, פיקוח מדוקדק על כל שלב ושלב וליווי בכל צורך.

מתן פתרונות בזמן אמת לבעיות בלתי צפויות שצצות
בכל פרויקט ישנם דברים בלתי צפויים (בלתמי"ם) שצריך לתת עליהם מענה מהיר ומדויק. אלו יכולות להיות בעיות בתנאי השטח, דרישות מיוחדות שלא נלקחו בחשבון, בעיות טכניות או כל דבר אחר. כשיש פיקוח עליון ניתן לתת מענה מהיר שלא יעכב את המשך התקדמות הפרויקט. צוות המהנדסים והיועצים שלנו בעל ניסיון רב בהתמודדות עם בלתמי"ם כאלה ואחרים והפיקוח העליון הוא שמאפשר את השלמת הפרויקט במועד שנקבע וללא עיכובים מיותרים.

אישור הפרויקט וזמינות לתקופת הבדק
חשוב לזכור שגם כאשר מגיעים לשלב המיוחל של אישור הפרויקט, ישנה תקופת בדק שבה למעשה הפרויקט נבדק וגם בשלב הזה דרוש פיקוח וליווי. לא פעם נדרשים תיקונים ושינויים במהלך התקופה הזו ולכן הפיקוח והזמינות הכרחיים גם בשלב הזה. נלווה אתכם מתחילת הפרויקט וניתן מענה לכל בעיה או צורך שיתעוררו. יש לנו שנים של ניסיון בתחום וצוות מקצועי ומסור שידאג לליווי ופיקוח עליון שיביא להצלחת הפרויקט ולביצוע מושלם שלו. חשוב לזכור שאמנם החלק של התכנון הוא חשוב אבל השלב של הביצוע הוא חשוב לא פחות והם חייבים להיות שזורים זה בזה. בדיוק לזה אנחנו דואגים.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים