תכנון מערכות חשמל מתח גבוה ונמוך

תכנון מערכות חשמל הוא עסק למקצוענים בלבד וזה בכלל לא משנה מהו סדר הגודל של הפרויקט.

מקצועיות, ידע וניסיון הם הכרחיים גם אם מדובר בתכנון מערכת חשמל במתח גבוה וגם בתכנון של מערכת מתח נמוך. לכל אחד מהפרויקטים יש את האתגרים והמאפיינים שלו וצוות המהנדסים שלנו מתייחס לכל פרויקט, קטן כגדול, בכל הרצינות הדרושה. המטרה שלנו היא ליצור תכנון מוקפד ומדויק שישמש את כל הצרכים של משתמשי הפרויקט. אנחנו פועלים באמצעים מתקדמים העומדים לרשותנו ומקפידים להתעדכן כל הזמן בחידושים בתחום.

תכנון מוקפד ואיכותי מערכות מתח חשמל גבוה
תכנון מערכות מתח גבוה צריך לקחת בחשבון גורמים רבים על מנת ליצור תכנית חכמה ומדויקת. כשאנחנו ניגשים לפרויקט מסוג זה אנחנו עורכים תחקיר מקיף של תנאי השטח ומשתדלים להתאים את התכנית אליהם. המטרה שלנו היא להתאים את עצמנו למקום ולא להפך וזאת כדי למנוע (ככל הניתן) התערבות בדברים מורכבים שקשה או יקר לשנות. אנחנו יוצרים תכנית עם ציוד מתקדם ביותר של החברות המובילות בעולם, תוך הקפדה על בטיחות מרבית. תכנית שכזו תכלול מידע על חדרי השנאים, לוחות המתח הגבוה, בחירת המפרטים וחלקים נוספים שהכרחיים למעבר חשמל תקין בפרויקט. אנחנו מלווים את הפרויקט לאורך הדרך ועוסקים גם בתיאום מול הרשויות השונות כמו : חברת החשמל, הוט, יס וכו'.

תכנון מדויק ומתקדם של מערכות מתח חשמל נמוך
במהלך תכנון מערכות חשמל במתח נמוך נשים דגש נרחב על אסתטיקה כדי ליצור מערכות חשמל במראה מתקדם ונכון לאותו פרויקט. אנחנו מקפידים על תיאום ציפיות מלא מול הלקוח ועל שימוש בציוד המדויק ביותר כולל העמדת אביזרי קצה וכל ציוד פיזי אחר שנראה לעין. כל התכנון שלנו מותאם לתקנים הדרושים ולחוק החשמל  במטרה ליצור העברת אנרגיה מיטבית. יש לנו ניסיון רב עם תכנון חשמל למערכות מתח נמוך תוך הקפדה על כל הפרטים שיוצרים תכנון מושלם, נקי, מתקדם ואסתטי.

דואגים לכל הפרטים הקטנים ביותר
צוות המהנדסים של חברת מטרני בעל ניסיון רב בתכנון מערכות חשמל בפרויקטים מסוגים שונים. אנחנו משתמשים בתוכנות מתקדמות בהתאם לדרישת האדריכל, כמו למשל תוכנת REVIT שמאפשרת עבודה בתלת מימד ליצירת תמונה מדויקת וברורה של הדברים. אנחנו עוסקים בתיאום מול הרשויות השונות (חברת חשמל, הוט ויס למשל) על מנת לייעל את הדברים ולאפשר התקדמות ומתן פתרונות יצירתיים לכל בעיה שצצה. נשמח ללוות אתכם לאורך הדרך וליצור עבורכם תכנית חשמל מדויקת שמתאימה לצרכים ולרצונות שלכם.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים