תכנון מערכות גילוי אש וכריזת חירום

מערכות גילוי אש וכריזת חירום הן הכרחיות בפרויקטים גדולים וקטנים כאחד.

ברוב המקרים הן יהיו במבני ציבור כמו למשל בתי ספר, קניונים, חניונים ובנייני משרדים, אך פעמים רבות נראה אותן גם בפרויקטים המיועדים לשימושים פרטיים ומסחריים. מדובר במערכות חיוניות שחייבות לבוא לידי ביטוי בתכנון הפרויקט במטרה לקבל את האישורים להפעלתו. חשוב לזכור כי לא ניתן להפעיל מבנה ללא אישור מראשות הכבאות ורק קיומן מערכות תקינות יאפשר זאת. נשמח לתכנן עבורכם את המערכות האלו תוך התאמתן לתקנים הדרושים מחד ולצרכי הפרויקט מאידך.

תכנון מקצועי שמותאם לדרישות הרשויות השונות
בכל מה שקשור למערכות גילוי אש וכריזת חירום אין מקום לגמישות רבה יותר מידי וישנה חשיבות לתקנים שקבעו הרשויות השונות. הכוונה היא להוראות הראשות לכיבוי אש, המשטרה, מגן דוד אדום וכו'. כשאנחנו מתכננים את המערכות האלו בפרויקט אנחנו מקפידים לעשות זאת אך ורק בהתאם לדרישות כדי למנוע תסבוכות מיותרות בשלב אישורי הפרויקט. צוות המהנדסים שהם יועצי חשמל שלנו בקיא בכל התקנות ומקפיד ליישם אותן בכל פרויקט, גדול כקטן, פרטי כציבורי.

הקפדה על תכנון מערכות מתקדמות שלא יפגעו באסתטיקה של המבנה
רבים חושבים שעצם החובה של נוכחות מערכות כיבוי אש וכריזת חירום מחייבת פגיעה באסתטיקה אבל זה ממש לא חייב להיות כך. יש לנו פתרונות יצירתיים ומתקדמים במיוחד שמאפשרים לנו לתכנן מערכות שעומדות בכל התקנים הדרושים ולא פוגעות במראה הבניין. אנחנו מקפידים על חלוקה טכנית והנדסית של אזורים בכדי לא להעמיס על המגברים וכדי ליצור מערכת חכמה שמשרתת את המבנה כולו. הניסיון הרב שיש ברשותינו מלמד אותנו שאפשר בהחלט לתכנן מערכות חכמות ותקינות שנותנות מענה גם לצרכים האסתטיים וגם לשאר הדרישות.

ליווי צמוד ותיאום מלא מול כל הגורמים הרלוונטיים
תכנון ראשוני נכון ומדויק של המערכות הללו ימנע תקלות ועיכובים בשלב האישורים. חשוב מאוד לפעול לפי כל התקנות ובהתאם לדרישות של יועצי הבטיחות שמלווים את הפרויקט. כשאנחנו ניגשים למשימה של תכנון מערכות גילוי אש וכריזת חירום אנחנו מקפידים ליצור תיאום מושלם בין הגורמים השונים שמלווים את הפרויקט במטרה להביא לעבודה יעילה, מהירה ובטוחה. כמובן שאנחנו עושים שימוש בציוד תקני ומתקדם ומלווים את הפרויקט לאורך כל הדרך.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים