תכנון חשמל - אין יוצאים מהקופסא?

איך יוצאים מעבדות לחירות (לצאת מהקופסה) בתכנון החשמל בפרויקטים שלך?

יועץ חשמל חייב להיות בקיא בתקנות החשמל. הבעיה הגדולה מתחילה כשבאים למסור את הבניין ומגלים שיש בעיות בתכנון, או בתשתיות קיימות אשר אינן יושבות בקנה מידה עם תקנות החשמל. הבניין לא מקבל חיבור חשמל ובזק, הפרויקט מתעכב והיה פה חוסר ביכולת חיזוי הבעיה מראש. על מנת למנוע בעיה זו אנו מגיעים לאתר בטרם התכנון ומוציאים תכנית תשתיות קיימות, ובאמצעות תכנית זו חוזים את התקלות האפשריות. "אם צופים את הבלתי צפוי – הוא כבר אינו בלתי צפוי..."

יצירתיות בתכנון חשמל
באחת הפגישות עם לקוח, נשאלה השאלה כיצד ניתן למנוע קרינה בלוחות החשמל, התשובה הבנלית המהירה של כל הנוכחים בפגישה הייתה מיגון קרינה (פלטת מוליך מסביב ללוח החשמל). חשבתי כיצד אוכל להקדים תרופה למכה, כיצד להפחית את היווצרות הקרינה מלכתחילה, והפתרון שהצעתי: לבנות לוחות חשמל אשר מוליך האפס שלהם קרוב ככל הניתן למוליכי הפאזות, ואת כל הלוח נבנה עם קוטב נוסף. מבחינה פיזיקלית לוח זה מוריד משמעותית את הקרינה והלקוח קיבל את המלצתי.

ייעוץ חשמל אמין
יועץ חשמל הוא העיניים של בעל הממון. בסופו של דבר יועץ החשמל הוא זה שבוחן במקצועיות את עבודת הקבלן והציוד המותקן ותפקידו לוודא שהיזם מקבל את ה"מרצדס" שאותה הזמין ושילם.

נשמח להציג בפניך את השירות שאנו יודעים לתת בפרויקטים שלך.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים