דגשים בתכנון חשמל לפרויקטים גדולים

זה לא שאנחנו חלילה מזלזלים בתכנון חשמל בפרויקט קטן כמו שאנחנו מבינים שהמשימה של תכנון חשמל בפרויקט גדול היא מורכבת ומאתגרת הרבה יותר.

בית פרטי אינו כמו בניין מגורים בן עשרות דירות. מתחם עם 4 משרדים אינו דומה בדבר לגורד שחקים , לקניון או למפעל. לכל פרויקט יש את הצרכים הייחודיים לו וכאשר מדובר בפרויקט גדול, הצרכים הם רבים ומורכבים יותר. תכנון חשמל בפרויקטים גדולים הוא המומחיות שלנו בחברת מטרני ומה שאנחנו מתעסקים בו מידי יום ביומו. הנה כמה דגשים שאנחנו מקפידים שיבואו לידי ביטוי בכל פרויקט שאנו מעורבים בו.

תכנון חשמל בהתאמה לתקציב נתון
בשלב הראשון אנחנו מקבלים את התכנית האדריכלית של הפרויקט וניגשים למשימה של ייעוץ החשמל. אנחנו עורכים מחקר על תנאי השטח, בודקים חיבורים ותשתיות קיימות ובודקים כיצד ניתן לנצל אותם לטובת תכנון החשמל הפרויקט. אנחנו מקפידים להתאים את תכניות החשמל לתקציב הקיים של הלקוח ומשתדלים שלא לחרוג ממנו. החשיבות של עמידה בתקציב היא גבוהה במיוחד והיא חלק מהמדדים לבחינת הצלחת  תכנון החשמל. לכל לקוח יש תקציב אחר וצרכים אחרים ואנחנו שמים דגש גדול על תכנון חשמל בהתאמה אישית עבור כל אחד.

ליווי צמוד משלב התכניות ועד לסיום הפרויקט
העבודה שלנו לא מסתיימת אחרי סיום התכניות ולמעשה בשלב הזה היא רק מתחילה. חברת מטרני כוללת צוות מקצועי של מהנדסי חשמל ויועצי חשמל שאחראים על תכנון חשמל וליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו. אנחנו שמים דגש נרחב על פיקוח ובדיקה שעבודות החשמל מתבצעות בדיוק לפי התכנית. ישנה חשיבות גבוהה לליווי הצמוד הזה שכן כך ניתן להימנע מטעויות או חריגה מהתכנית. אנחנו מאמינים שהליווי הזה יכול לחסוך כסף וזמן ובעיקר להביא לתוצאה הטובה ביותר.

מתן מענה מהיר לבעיות שצצות במהלך הפרויקט
חשוב להבין שהמשפט "כל תכנית היא בסיסי לשינויים" נכון במיוחד כשמדובר על תכנון חשמל בפרויקטים גדולים. גם אם עשינו תכנית חשמל שנראית מושלמת, כמעט תמיד כשנגיע לשטח נגלה הפתעות שלא צפינו. העניין הוא להבין שבלתמ"ים (בלתי מתוכננים) מסוג  זה מתרחשים כמעט תמיד ומה שחשוב הוא לתת להם מענה מהיר. אנחנו שמים דגש גדול על חשיבה יצירתית, חשיבת מחוץ לקופסה, שתיתן מענה מוצלח לכל הפתעה שלא תגיע. כך אנחנו מאמינים שניתן להביא לתוצאות הטובות ביותר ולמנוע עיכובים מיותרים.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים