תכנון חשמל נכון - חיסכון לטווח הארוך

כולנו מכירים את המשפט "סוף מעשה במחשבה תחילה" ואנחנו נוטים להשתמש בו מידי פעם כדי להוכיח שתכנון מוקדם יכול להשפיע את תוצאות מוצלחות בסוף.

במקרה של תכנון חשמל המשפט הזה מקבל תוקף מיוחד ומשמעויות רבות. אנחנו בחברת מטרני מאמינים שתכנון חשמל נכון יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. פרויקטים של בנייה (בכל סדר גודל), אלו פרויקטים שמושקע בהם כסף רב כאשר לחשמל יש חלק גדול בתקציב. תכנון מדוקדק ומקצועי יאפשר לכם לצמצם עלויות, לייעל את התהליך, להפוך אותו לבטיחותי יותר וחסכוני הרבה יותר.

תכנון שלוקח בחשבון את הפרטים הקטנים ביותר
בכל מה שקשור לתכנון חשמל העניין הוא יחסית פשוט. ככל שניקח בחשבון את הפרטים הקטנים ביותר ולא ניתקל בדברים בלתי צפויים, כך נוכל לחסוך יותר כסף בעתיד. נשמע פשוט? אז זהו, שזה לא ממש פשוט ולכן תכנון חשמל חייב להיעשות ע"י יועצי חשמל מנוסים. כשאנחנו ניגשים לפרויקט של תכנון חשמל אנו לוקחים בחשבון את כל הפרטים ומוצאים מענה חסכוני ומדויק עבור כל אחד מהם. אנחנו חושבים על כל שקע, נקודת חשמל, שנאי, כבל,  וכל מה שדרוש כדי שהחשמל בבניין יהיה יעיל ומדויק. הניסיון שצברנו במשך השנים מאפשר לנו להשיג תוצאות מעולות של תכנון חשמל נכון וחסכוני.

תכנון חשמל שחושב גם על הטווח הרחוק
כשמתכננים חשמל צריך לחשוב על הטווח הקצר ועל הטווח הרחוק באותה מידת השקעה. בטווח הקצר צריך לתכנן כיצד להקים את תשתיות החשמל וכיצד לעשות את הדברים בצורה המהירה והחסכונית ביותר. בטווח הרחוק צריך לחשוב על תפעול החשמל במבנה, על נוחות, פרקטיות, בטיחות וחיסכון כספי בצריכת החשמל. כאשר תכנון החשמל נותן מענה ראוי גם לטווח הרחוק (לאחר סיום הפרויקט) ניתן לחסוך בעתיד הרבה מאוד כסף. זכרו שתכנון חשמל לא כולל רק את הקמת התשתיות אלא גם את אופן השימוש בהן בפועל ולאחר סיום הבנייה.

ביצוע בדיקות כדאיות טכנו כלכלית לחיסכון כספי
בדיקת כדאיות טכנו כלכלית היא דרך נוספת לבחון את הזמנים להחזרת ההשקעה. זה נכון בעיקר בפרויקטים מסחריים בהם יש חשיבות מכרעת להחזרת העלויות. הבדיקה כוללת בחינה מדוקדקת של המרכיבים בתכנית החשמל באופן שייצור חיסכון משמעותי בעלויות. כך למשל נבחן האם כדאי לבנות חדר שנאים פרטי או דווקא חיבור של מונים ישירות לחברת החשמל, האם כדאי להשתמש בנורות פלורוסנט או לד וכו'. הבדיקה הזו היא חלק בלתי נפרד מתכנון חשמל נכון ויש לה השפעה אדירה על חיסכון וצמצום של עלויות.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים