חמשת הדגשים החשובים בתכנון מערכות חשמל

תכנון חשמל הוא נחוץ והכרחי בדיוק כמו תיכנון הבית. נכון שלא הייתם חושבים לוותר על אדריכל ולתכנן את הבית שלכם בעצמכם?

ברור לכולם שתכנון מקצועי מביא לעבודה היעילה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר. בדיוק כך פועלים הדברים עם תכנון מערכות חשמל. יועץ חשמל הוא לא "מותרות"! הוא הכרחי בדיוק כמו האדריכל והקבלן שלכם. אנחנו במטרני עוסקים בתכנון מערכות חשמל בפרויקטים בסדרי גודל שונים, פרטיים ומסחריים. הנה חמשת הדגלים שמנחים אותנו בפעילותינו:

גישה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה
כשאנחנו יוצרים תכנון למערכת חשמל בפרויקט מסוים אנחנו פועלים בגישה יצירתית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אנחנו מוצאים פתרונות מחוץ לקופסה לבעיות שצצות בדרך ובאופן כללי מאמינים שגישה כזו משיגה תוצאות טובות יותר. כך אנחנו מצליחים למצוא פתרונות מתקדמים גם לנושאים המורכבים ביותר ומצליחים ליצור מערכת חכמה ויעילה שמשרתת את הפרויקט בצורה הטובה ביותר.

תכנון חשמל שיוביל לחיסכון כספי לטווח הארוך
אין ספק שמרבית ההוצאות הן בשלב של בניית הפרויקט אבל חייבים להסתכל גם הטווח הרחוק, במיוחד בכל מה שקשור למערכות החשמל. כשאנחנו מתכננים מערכת כזו אנו מסתכלים על השנים שאחרי סיום הפרויקט ופועלים כדי ליצור מערכת חשמה שתחסוך כסף בזמן הפעילות השוטפת. גם אם נדמה לכם שהעלות של יועץ חשמל היא גבוהה, זכרו כי בעתיד הרחוק הייעוץ הזה יוכל לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

תכנון חשמל בהתאמה אישית לצרכי המשתמש
אף פרויקט אינו דומה לפרויקט אחר ולכל אחד יש את הייחודיות שלו. שימושי החשמל של קניון מסחרי לא דומים לבניים משרדים ולכל מקום יש צרכים אחרים. אנחנו מאמינים שתכנון מערכות חשמל חייב לקחת בחשבון את הייחודיות של כל פרויקט וליצור תכנית מותאמת לצרכים הספציפיים שלו. הדגש הזה מנחה אותנו באופן מובהק בפעילותינו.

בדיקת כדאיות טכנו כלכלית
בדיקת כדאיות טכנו כלכלית היא אחד השלבים הקריטיים בתכנון מערכות חשמל ושלב שאסור בשום פנים ואופן לדלג עליו. הבדיקה הזו למעשה תאפשר לנו להבין בתוך כמה זמן נחזיר את ההשקעה. כך נוכל להחליט באיזה אמצעים להשתמש: חדר שנאים פרטי אל מול חיבור מונים למשל, מנורות יקרות יותר או פחות וכו'. הבדיקה הזו נחוצה כל-כך שכן כך ניתן יהיה למנוע הפסדים.

ליווי צמוד כולל תיאומים בירוקרטיים מול הרשויות
אנחנו במטרני מקפידים על ליווי צמוד לאורך הפרויקט ודאגה לכל התיאומים הבירוקרטיים המורכבים. אנחנו מלווים את לקוחותינו בתיאומים מול רשויות, בהתמודדות עם דברים בלתי צפויים שצצים (וצצים כאלה כמעט בכל פרויקט), ומוצאים פתרונות יעילים בזמן אמת. הליווי הזה נותן ללקוחותינו שקט ואפשרות לפעול במישורים הדרושים להם מבלי להיות מודאגים מנושאי החשמל.
לקבלת מידע מועיל בנוגע לתכנון חשמל צרו עמנו קשר:
072-326-4324
או השאירו פרטים כאן:
תכנון מערכות בראיה תחזוקתית
בדיקת כדאיות טכנו-כלכלית
שרטוטים ואומדנים מפורטים ומדויקים